Servis zemědělských strojů a zařízení

Profesionální záruční i pozáruční servis zemědělské techniky a všech strojů, jejichž značky zastupujeme.

Staráme se aby váš traktor, kombajn, řezačka a další zařízení pracovala. Díky dlouholetým znalostem dokážeme minimalizovat cenu opravy a zkracovat čas po který váš stroj stojí v dílně. U nás je zákazník vždy na prvním místě!


Servisní středisko Starý Dub

Naše moderní servisní středisko pro zemědělskou techniku je vám plně k dispozici. Team 5ti servisních techniků, aktuální diagnostika, profesionální nářadí.

Váš servisní technik

vám vždy podá pomocnou ruku. Ví co dělat! Technik je vždy proškolen a má nejnovější informace. Náš servisní tým je vybaven moderním diagnostickým vybavením a v zádech má podporu v podbě špičkové rychlé logistiky náhradních dílů.

Pohotovost 24/7

Potřebujete rychlou pomoc? Volejte naši pohotovost, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsme připraveni rychle řešit nenadálé opravy, nebo technické dotazy a připomínky. Staráme se, aby jste se mohl v klidu soustředit na důležitější denodenní aktivity.

Staráme se,
aby vám sklizeň odsýpala

Víme, že prioritou zemědělského podniku je maximální efektivita, obzvláště v náročných dnech sezóny, že své stroje potřebujete v pohotovisti každý den. Staráme se o plynulý průběh vaší práce, bez zbytečných prostojů.

Údržba

Staráme se, aby byly vaše stroje v nejlepší kondici, připraveny na pole. Pravidelná údržba servisním technikem zvyšuje spolehlivost, prodlužuje životnost stroje a udržuje prodejní hodnotu.

Náhradní díly rychle

Staráme se o nejlepší možnou dostupnost náhradních dílů. Díky unikátnímu řešení zásobování, máme i 90% dostupnost náhradního dílu do druhého dne. Dále jsou vám okamžite k dispozici díly vedené stále skladem.

Ideální poměr cena/výkon

Dokážeme nabídnou originální náhradní díly, nebo ekonomicky efektivnější řešení jiných výrobců. Referent skladu je specialista, má tedy dostatek prostoru řešit včasnou dodávku náhradních dílů pro vaše zařízení.

Zkušenosti

Mnohaleté zkušenosti v oboru, zázemí servisního střediska a poslední informace garantují nejlepší servisní služby, minimální prostoje.

Sklad

Srdce servisního střediska.

Na ploše 150 m2 je vám k dispozici náš sklad náhradních dílů k okamžitému využití.


Servisní linka

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, jsme připraveni řešit dotazy a servis zemědělské techniky.
Postaráme se, aby vaše stroje makaly!